top of page
  • Iva Zezulová, DiS.

Jak jsme se rozšířili, přetvořili a zase zmenšili ...

Jsou okamžiky, kdy se věci dostávají do pohybu, naskakují různé situace, akce na které člověk musí reagovat a s tím vším přichází nějaká odpověď, reakce.

 

Dlouho, možná i nějaký ten rok jsem uvažovala jak vstřebat více pacientů do týdne, jak zmenšit tu objednávací dobu alespoň o třetinu, aby jste neobraceli oči v sloup, když řeknu ... za dva a půl měsíce. V tom horším případě, odpolední termín po práci je až za čtvrt roku, nezlobte se...

Neumím se rozpůlit. Neumím to ani odfláknout. Nemůžu nebo teda nechci vás tam sekat po půl hodině a jet jak fretka. Nevyjde z toho dobrá péče, dobré jméno a dobrý konec zubů. Nechci se honit, nechci kolabovat a strašně chci, aby jste měli veškerý servis, který mít máte a který si zasloužíte, potažmo zaplatíte - je to tak.


Jedinou možnou odpovědí na otázku, co s tím (mimo naklonování sebe sama) je najít ještě dvě ruce, vlídný hlas, milý zevnějšek a člověka, který to má v hlavě postavené jako já.

 

Je to tu!

Já se chci rozšířit, Zdeněk se chce rozšířit. Situace na zubním poli v kraji není růžová. Práce je stále hodně a my MOC děkujeme, že se vracíte a chodíte! Proto, jak jsem psala nahoře. Na určité akce přicházejí reakce.


Od ledna 2021 se firemně se Zdendou, MDDr. Brachtelem, rozvolňujeme a jdeme si tak říkajíc, každý po svém. On plánuje být pracovně větší, ale nechám ho o svých plánech mluvit nebo psát (a já doufám, že napíše) samotného. Já se chci rozšířit a taky jsem se rozšířila. Abych se hned vzápětí zase scukla.

Přátelé, kamarádi, pacienti. Vy všichni s kterými se shledáváme v ordinaci a ještě to nevíte, ač je Tachov malé město. Jsem gravidní, již nějaký měsíc.

Znamená to pro vás jednu věc. A tou je má absence po nějakou dobu, ale příchod stejně skvělého páru rukou, který mi o vás, pokud budete chtít, bude pečovat. A jsem přesvědčená, že s tou samou vášní a láskou.


Co si budeme nalhávat, myslela a plánovala jsem to pro vás zcela jinak. Ale občas věci plánujete a stejně je to vše k ničemu, když to s vámi život zamýšlí jinak.

 

Tak tedy!
Od ledna 2021 jsme na dentální hygienu na chvilinku dvě - já a Lucka (než vás na konci března, opustím).

Založily jsme firmu Čistíme zuby Tachov. Najdete nás pod cistimezubytachov.cz, stejně tak máme účet na Facebooku i Instagramu. Spolu s novou firmou se nese i nové telefonní číslo. Najdete ho na všech kanálech, které jsem výše vypsala a stoprocentně vám všem, kteří jste se u mě v ordinaci za celou dobu chodu ordinace zastavili, přišla informativní SMS s naším novým číslem.Tím pádem, bych chtěla moc přivítat Lucku Kuklovou, kterou jsem ulovila moc daleko od našeho kraje. Nikdo ji neznáte, ale jsem přesvědčená, že ji rádi poznáte :-) A jsem přesvědčená i o tom, že mi pomůže s články pro vás, jak v rámci zubatého blogu, tak v rámci čistímezubytachov a blogu, který jsme si založily na našich nových www stránkách. Slibuji, že texty budu z čistímezuby přesměrovávat i na zubatý blog. Leč, uděláte mi radost, pokud si nás odeberete na Instagramu i Facebooku. A! Očekávejte témata rize hygienového charakteru, do odvětví zubařského se nemáme co mísit a od toho stále zůstává zubatý blog a spolu s ním ostatní tři zubní zubatí.


Plánujeme spousty změn, které by snad měly přijít v následujícím roce. Proto, jak jsem psala, doporučuji sledovat naše nové cistimezubytachov kanály a vše se postupně dozvíte. Spolu se určitě neloučíme - nic jiného dělat neumím, nechci a neplánuji! Nebojte se, uvidíme se dříve, než si momentálně myslíte :-)

A hlavně, ještě neodcházím!


A teď, všichni na www.cistimezubytachov.cz, případně na náš Instagram či Facebook se stejným jménem a berte odběr ať vám nic neunikne :-)

Děkuji!Comentarios


fluoridy

krček zubu

protéza

ústní voda

dáseň

air-flow

zubní pasta

bakterie

sklovina

bělení zubů

kořenový kanálek

zubní kartáček

solokartáček

můstek

zánět dásní

dentální hygiena

implantát

plomba

Dentální hygiena

zubní kaz

parodontóza

Preventivní prohlídka

Mezizubní kartáček

zubní kámen

zubař

krček zubu

rentgen

parodontální kapsa

čištění zubů

endodoncie

leštění zubů

ordinace

amalgám

čelist

demineralizace

Skloionomer

zubní pohotovost

Sonický kartáček

opg

furkace

zrcátko

bottom of page